שיטת הטיפול

כשפונים אליי לעזרה, שתי השאלות השכיחות ביותר הן: באיזו שיטה אתה מטפל? והאם זה טוב ל… (השלימו את החסר).

למה זה טוב?

רובנו פונים למטפל רק כשיש בעיה ספציפית, כזו שסובלים ממנה בצורה ברורה ודחופה. במצב כזה בדרך כלל המטופל לחוץ, דואג, כואב. הוא לא במיטבו, וגופו – למרות ניסיונותיו בעבר במגוון דרכים מעודנות להעיר את בעל הבית – עכשיו שרוי במצוקה חריפה, לפעמים חריפה מדי, כזו שמצריכה זמן רב לריפוי ומשאבים רבים, לפעמים עד כדי ייאוש.

מנגד, כשהכל נראה כשורה, ולו על פני השטח – אנחנו לא מוצאים לנכון אפילו לחשוב על האפשרות ללכת לטיפול. מה הטעם? הכל סבבה. אבל, טיפול בגישה הוליסטית הוא הרבה מעבר לכיבוי שריפות. טיפול בגישה הוליסטית זה דרך חיים שמכוונת לתחזוקה שוטפת, לסקרנות ולהתעניינות ב"אני" ובגוף הפיזי כל ימות השנה, לבנייה ולשכלול יכולות, לפיתוח רגישות גבוהה לרבות לכל אותם "איתותים" שבשלבים המוקדמים, ובסופו של דבר לביסוס בריאות במובנה הרחב והעמוק ביותר. זוהי רפואת אדם להבדיל רפואת מחלות ו/או שיטות. בריאות כתוצר טבעי של התנהלות אוהבת.

ובכל זאת, צריך להתחיל מאיפשהו… כך שגם הכאבים הם חברים טובים בפוטנציה, שליחים טובים, שעונים מעוררים.

לכן, לפניכם רשימה (חלקית ביותר) ממגוון התלונות האפשריות שאנשים מביאים אתם לקליניקה שלי בתקווה שאצליח לעזור:

♦ בעיות מעיים ועיכול כרוניות ♦ הפרעות אכילה ♦ התמכרויות למגוון חומרים לרבות לתרופות קונבנציונאליות ו/או לדפוסי התנהגות הרסניים ♦ קשיי שינה ♦ מגרנות חוזרות ונשנות ♦ בעיות הקשורות לגיל המעבר וענייני פוריות למיניהם ♦ כאבי גב ממינים שונים ובכלל זה בעיות מבניות במערכת השלד והתנועה ♦ בעיות נשימה ♦ בעיות הנובעות ממתח רב ומעבודה לא נכונה ו/או מאומצת עם הגוף – ישיבה ממושכת, יציבה קלוקלת ועוד ♦ פציעות וחבלות (ספורט, תאונות וכיו"ב) ♦ משברים במערכת הזוגית-רומנטית ♦ קשיים בגידול ילדים, בהורות ובחינוך ♦ הפרעות קשב וריכוז ♦ משברים על רקע בדידות או מנגד קשיים ב'התמסדות' ♦ אובדן ופרידה לרבות שכול ♦ חרדות ופוביות למיניהן ♦ קשיים ביצירה ובמקצוע (בלבול לגבי ייעוד וכיוון מקצועי, קשיים פיננסיים, תסכולים וחיכוכים בעבודה עם עמיתים וכפיפים) ♦ אלרגיות למיניהן ♦ כעסים ♦ אלימות (בבית, בבי"ס וכולי) ועוד ועוד ועוד…

באיזו שיטה אתה מטפל? סל הכלים שבאמתחתי

הרפואות הסינית והיפנית, לרבות שיאצו וטיפולים מנואלים משלימים | תזונה והתאמת דיאטה עפ"י האנרגטיקה הסינית, לרבות תיקונים ועדכונים מרפואות עממיות נוספות | נשימה ותנועה | צ'י-קונג ואמנות הלחימה היפנית אייקידו, לרבות אייקידו-טיפולי/שיקומי
תקשור – לכל שאלה תשובה – אישית ובינאישית, רפואית (פיזית ו/או נפשית), מקצועית (עוד על דרכי כמתקשר מקצועי, הקליקו כאן)  
כירורגיית נפש – הדרכה ואימון תודעתי/רוחני ועבודה אנרגטית (הילינג) במגוון דרכים | "העבודה" לביירון קייטי | "עץ הספירות הקבלי" | "חיבור למודעות על" | ה"קוד" ועוד.

אני-מאמין