הקוד

אם היינו רואים ילד שובר כוס על הרצפה, ואז מישהו ניגש, מסביר לו משהו, הילד מהנהן, האיש עוצם עיניים, מלחשש איזה לחש – והופ – חלקי הזכוכית שבים ומצטרפים להיות הכוס המקורית בשלמותה; מה היינו אומרים על זה? – וואו! קסם! ואם מישהו היה מספר לנו על כך, מה היינו אומרים? – לא יכול להיות! או שלא שתית מספיק מים היום או שעבדו עליך.

בסוף הסילבוס השלישי שירד בתקשור בשיטת "חיבור למודעות על", אחרי 130 שיעורים – ניתנה לתלמידים יכולת טיפולית אנרגטית שנקראת "הקוד". ככול שהשנים חולפות ונאספים המקרים, אני רואה את התגובות של האנשים אחרי שעברו טיפול בקוד: "וואו קסם!" ו"לא יכול להיות"…

להבדיל הכוס, לגוף הפיזי יש יכולת לשקם את עצמו, הרבה מעבר למה שידוע כיום למדע המודרני. ויש עוד הרבה מאוד תהליכים אחרים בחיינו שאנחנו נוטים לוותר בהם מוקדם מדיי, אף על פי שהם ניתנים לתיקון מלא או חלקי – עליהם "הקוד" משפיע באופן דרמטי. כל מה שאנחנו מכנים "צרות" – עניינים נפשיים למיניהם, פתולוגיות פיזיות מוכרות ("מחלות") או להבדיל דפוסים טורדניים בעסקים ו/או ביחסי אנוש כאלה ואחרים; למעשה, כמעט כל דבר המוכר לנו בחוויה האנושית – "הקוד" יודע לבוא ולהתניע את התהליך לכיוון החזרה אל השלמות ובמקרים רבים לפתור את הסיפור באחת.

זכיתי כבר לראות אנשים שיצאו מתרדמת בעקבות הטיפול וזאת אחרי שהרופאים הכריזו עליהם כבר "מקרה אבוד". ליוותי באמצעותו מקרים רבים בהם ניתוחים ודאיים בוטלו בהשתוממות הרופא המנתח. מגרנות כרוניות שנעלמו כלא היו. כמו גם דלקות אקוטיות, היתפסויות קשות, אלרגיות בנות 40 שנה שהתפוגגו ב – סשן קצר של "הקוד" בן 30 דקות; מערכות רומנטיות שהוכרזו כבר "גמורות" שהתמלאו בפרץ תשוקה ובכבוד מתגמל; בעלי עסקים שעמדו רגע לפני פשיטת רגל ולאחר טיפול ב"קוד" זכו במקביל להברקות עסקיות ולידידותיות לא אופיינית מצד גורמים במציאות שנתנו להם במפתיע אורך נשימה להתייצב מחדש, ועוד הרבה מאוד תופעות שבשלב הזה היינו מכנים לא אחרת מאשר "נס". 

זו הסיבה שאני כל כך מיסיונרי לגבי "הקוד". הוא כל כך ריגש אותי כשקיבלתי אותו בזמנו, עד שכמעט נטשתי את הפרקטיקה של הרפואה הסינית, את השיאצו ואת כל מה שעסקתי בו במשך שנים בקליניקה. אלא שבמזל עצה לי חברה טובה שלא צריך להשליך את הישן לטובת החדש. אפשר להשביח את המסורות הישנות עם הכלים החדשים וההאיי-טקים שבנמצא – וככה כולם נהנים ו"עולים רמה".

בקיצור, יקרות ויקרים – מוזמנים!